Diva Life Set (102)

Diva Life Set (102)


* Not : İç yatak ücreti set fiyatına dahil değildir.!

* İç Yatak Ölçüsü: Genişlik: 90 cm Uzunluk: 190 cm Yükseklik: 18 cmÜrün Açıklaması

İçerik
Ürün Adı
Fiyatı
Diva Yan Açılır Yatak Modülü (102) 3 Kapaklı Üst Dolap Modülü (103) 2 Kapaklı Üst Dolap Modülü (122) Diva Kitaplık Çiftli (108) Diva Pano (127)
Diva Life Set
 
Tek Modül Fiyatları
Ürün Adı
Fiyatı

* Not : İç yatak ücreti set fiyatına dahil değildir.!

* İç Yatak Ölçüsü: Genişlik: 90 cm Uzunluk: 190 cm Yükseklik: 18 cm

Açıklama


Tek kişilik yan açılır hareketli yatak modülü.Üst bölümünün boş olması sayesinde çatı katlarında kullanıma uygun.Dolap görünümü ile ofisler için ideal dinlenme ünitesi.

Tek kişilik yan açılır katlanır duvar yatağınız Diva Life…

İç Yatak Ölçüsü: Genişlik: 90 cm Uzunluk:190 cm Yükseklik 18 cm

Diva Life tek kişilik yan açılır hareketli yatak modülü, gündüz tamamen çalışma alanı ve dolap görüntüsünde olan mobilyanızın uyku zamanınız geldiğinde konforlu bir yatağa dönüşmesine olanak tanıyor. Yanında alabileceğiniz ek modüller ile depolama alanınızı genişletebileceğiniz gibi aynı zamanda ürüne eklenebilen çalışma masası sayesinde de uyku zamanları dışında yatağınızı çalışma alanınıza da dönüştürebilmenize yardımcı oluyor.

Özellikle stüdyo daire, ofis yada dar evlerde mobilyaların çok fazla alan kaplaması büyük probleme sebep olur. Örneğin yatağınızı odaya koyduğunuzda genelde başka bir şey koyabileceğiniz hiç yeriniz kalmaz. Ancak Diva Life gündüz bir dolap gibi görünür ve ön kısmına çalışma masası modülü eklenebilir. Bu sayede uyku saatlerinin dışında yatağı katlayarak alanınızı en verimli şekilde kullanabilirisiniz.

Diva Life 90 cm genişliğinde 190 cm uzunluğunda 18 cm yüksekliğinde piyasada kolaylıkla bulabileceğiniz ve isterseniz bizden de temin edebileceğiniz standart yatakları desteklemektedir.

Yatak modülü 100 cm yüksekliğinde 200 cm genişliğinde ve kapalıyken 33 açıkken 110 cm derinlik ölçülerine sahiptir. Diğer modül ölçülerini öğrenmek için aşağıdaki teknik çizimi inceleyebilirsiniz.

Yaşam alanızı yeniden kurgulamak istiyorsanız tek bir ürünle birden fazla ihtiyacınızı karşılamak istiyorsanız Diva Life sizin için harika bir seçim olacaktır.

Tüm ürünlerimizde olduğu gibi Diva Life modelimizde de Avrupa Birliği standartlarında ham madde kullanılmaktadır. Ürün mekanizmalarının tasarımları ve Ar-Ge çalışmaları da yine Gaysan Mobilya tarafından üretilmektedir. Bu yüzden ürünlerin ve mekanizmaların ömürleri oldukça uzundur. 10 yıl ortalama ömür biçilse de bugün hala 25 yıllık ürünlerimiz ev ve ofislerde güvenle kullanılmaya devam etmektedir.

 

Ürün Ölçüleri; En Boy Yükseklik Kapalı Derinlik Açık Derinlik
Diva Yan Açılır Yatak Modülü (102) 202 cm 99 cm - 35 cm 112 cm
3 Kapaklı Üst Dolap Modülü (103) 142 cm 70 cm - 37 cm -
2 Kapaklı Üst Dolap Modülü (122) 97 cm 70 cm - 37 cm -
Diva Kitaplık Çiftli (108) 97 cm 138,5 cm - 37 cm -
Diva Pano (127) 202cm 39,5 cm - - -
Kutu Raf (118) 60 cm 30 cm - 32 cm 32 cm
Teknik Çizim
Diva Life Set - Teknik Çizim
Ürün Videosu

 


Uzun süredir Kütahya ve gölgesinde hizmet veren firmamız yeni mağazası ile ürün gamını arttırmıştır. Kendi imalatı olan mutfak, gardırop ofis dekorasyonları, banyo dolapları gibi farklı özelliklerde birçok mobilya uygulaması yapmaktadır. Yeni aldığı bayiliklerde birlikte ev ve yaşam alanlarında kullanılan birçok mobilya ve aksesuarları Kütahya ve çevre illerinde son kullanıcıya buluşturmaya başlamıştır. Proje bazında da tasarım ve uygulama hizmetlerimiz devam etmektedir. Tüm ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Adres Haritamız

Copyright © ARTES 2017. All Rights Reserved.