Diva Akademi (114)

Diva Akademi (114)


* Not : İç yatak ücreti set fiyatına dahil değildir.!

* İç Yatak Ölçüsü: Genişlik: 90 cm Uzunluk: 190 cm Yükseklik: 18 cmÜrün Açıklaması

İçerik
Ürün Adı
Fiyatı
Diva Akademi (114)
Diva Akademi
 
Tek Modül Fiyatları
Ürün Adı
Fiyatı

* Not : İç yatak ücreti set fiyatına dahil değildir.!

* İç Yatak Ölçüsü: Genişlik: 90 cm Uzunluk: 190 cm Yükseklik: 18 cm

Açıklama


Tek kişilik yatay açılır hareketli yatak,sürgülü gardıroplar ve 2 metre genişliğinde çalışma masası fonksiyonları ile kompakt bir çalışma istasyonu. Özel mekanizması sayesinde masa üstünde bulunan eşyalar açılıp kapanma sırasında sabit kalır.

Geniş çalışma masanızı dilediğinizde yatağa çevirin..

İç Yatak Ölçüsü: Genişlik: 90 cm Uzunluk: 190 cm Yükseklik: 18 cm

Özellikle dar evlerde ve stüdyo dairelerde yaşayanlar, bir mobilyanın birden fazla fonksiyonu olmasının ne kadar önemli olduğunu çok iyi bilirler. Çünkü dar bir alanda hem yatak odası, hem çalışma odası hem gardırop- kitaplık gibi depolama alanlarını birlikte barındırmak neredeyse imkansızdır.

Alan kazandıran mobilya denilince akla ilk gelen marka Gaysan Mobilya bu sorunu ele alarak Diva Akademi ürününü geliştirdi. Hemde bu tasarımla sadece ev – ofis değil ürünün isminden de anlayacağınız üzere öğrenci yurdu gibi kısıtlı alanlarda birden çok kişinin yaşaması gereken mekanlar da geniş ve ferah bir ortama kavuşuyor.

Diva Akademi tek kişilik yatay açılır duvar yatağı gün içerisinde çalışma masası olarak kullanabileceğiniz ve dilediğiniz zaman kaldırıp yatak fonksiyonunu kullanabileceğiniz 2 metrelik bir bölüm sunuyor. Ayrıca sürgülü kapaklı gardırop bölümü ve ön kısmında bulunan raf kısımları ile depolama sorununuzu da ortadan kaldırıyor.

Diva Akademi 90 cm genişliğinde 190 cm uzunluğunda ve 18 cm yüksekliğinde piyasada kolayca bulunabilen standart yatakları destekliyor.

Ürün ölçüleri ise 200 cm genişlik, 208 cm yükseklik, kapalı hali 45 cm genişlik ve açık hali ise 121 cm genişlik şeklidedir.

1986’dan beri alan kazandıran mobilyalar üreten Gaysan Mobilya güvencesiyle kullanabileceğiniz tek kişilik duvar yatağı Diva Akademi; tüm diğer ürünlerimiz gibi Avrupa Birliği standartlarında ham madde kullanılarak üretiliyor.

Mekanizmaları da tarafımızdan geliştirilen ürünlerimizin mekanizma ömürleri ortalama 10 yıl olmakla birlikte bu süre kullanım süresi ve sıklığına göre değişiklik gösterebiliyor.

Bugün hala 25 yaşında Gaysan Mobilya ürünleri evlerde, yurtlarda, ofislerde kullanılmaya ve çalışmaya devam ediyor.

Evinizde, ofisinizde yada öğrenci yurtlarında yaşam alanınızı yatağınız kaplasın istemiyorsanız, Diva Akademi tek kişilik katlanır duvar yatağı tam size göre.

 

Ürün Ölçüleri; En Boy Yükseklik Kapalı Derinlik Açık Derinlik
Diva Akademi (114) 202 cm 208 cm - 89 cm 118 cm
Diva Tek Kapılı Gardırop Modülü (107) 47,5 cm 208 cm - 56 cm 56 cm
Diva Geçiş Modülü (100) 23,5 cm 208 cm - 40 cm -
Teknik Çizim
Diva Akademi - Teknik Çizim
Ürün Videosu

 


Uzun süredir Kütahya ve gölgesinde hizmet veren firmamız yeni mağazası ile ürün gamını arttırmıştır. Kendi imalatı olan mutfak, gardırop ofis dekorasyonları, banyo dolapları gibi farklı özelliklerde birçok mobilya uygulaması yapmaktadır. Yeni aldığı bayiliklerde birlikte ev ve yaşam alanlarında kullanılan birçok mobilya ve aksesuarları Kütahya ve çevre illerinde son kullanıcıya buluşturmaya başlamıştır. Proje bazında da tasarım ve uygulama hizmetlerimiz devam etmektedir. Tüm ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Adres Haritamız

Copyright © ARTES 2017. All Rights Reserved.