Diva Nitro (115)

Diva Nitro (115)


* Not : İç yatak ücreti set fiyatına dahil değildir.!

* İç Yatak Ölçüsü: Genişlik: 90 cm Uzunluk: 190 cm Yükseklik: 18 cmÜrün Açıklaması

İçerik
Ürün Adı
Fiyatı
Diva Nitro (115) Diva Tek Kapılı Gardırop Modülü (107)
Diva Nitro
 
Tek Modül Fiyatları
Ürün Adı
Fiyatı

* Not : İç yatak ücreti set fiyatına dahil değildir.!

* İç Yatak Ölçüsü: Genişlik: 90 cm Uzunluk: 190 cm Yükseklik: 18 cm

Açıklama


Tek kişilik yatay açılır yatağı, 2m genişliğinde çalışma masası, kitaplık ve dolaplar. İhtiyaca göre masa veya yatak aktif hale gelir. Özel mekanizması sayesinde, masa üzerinde bulunan bilgisayar ve diğer eşyalar sabit kalacak şekilde, masa ile birlikte hareket eder. Galeride görülen yan dolaplar opsiyoneldir. İç yatak ölçüsü : 90 cm x 190 cm x 18 cm

İç Yatak Boyutu : Genişlik: 90 Uzunluk: 190 Yükseklik:18

Sadece 2 metrelik bir duvarda yatak, gardırop, çalışma masası, kitaplık ve raf bir arada olmaz diyorsanız, henüz tek kişilik yatay açılır duvar yatağı modelimiz Diva Nitro ile tanışmadınız demektir.

Özel mekanizması sayesinde masanızın üstündekileri toplamanıza gerek kalmadan kolayca yukarı kaldırır ve yatağınızı açabilirsiniz. Yine dilediğiniz zaman yatağınızı tek bir hareketle kolayca toparlar ve masanızı üzerindekileri hiç kıpırdatmadan kolayca açabilirsiniz. Bu kolaylık Gaysan Mobilya tarafından geliştirilen özel mekanizmalar sayesinde mümkün olmaktadır.

Tüm ürünlerimiz gibi Avrupa Birliği standartlarında malzeme kullanılarak üretilmiş olan Diva Nitro, en az 10 yıl mekanizma ömrüne sahiptir. Ürünün ortalama ömrü bu şekilde olsa da kullanım şekline ve sıklığına göre bu süre değişebilir. Bu gün hala 25 yaşında Gaysan Mobilya ürünleri evlerde kullanılmaya-çalışmaya devam ediyor.

Ürünün yatak bölümü 90 cm genişlik 190 cm uzunluk ve 18 cm yüksekliğindeki yataklara uygundur. Bu ölçülerdeki yataklar bizden temin edilebildiği gibi piyasada da kolaylıkla bulunabilmektedir.

Ürünün kendi ölçülerine göz atacak olursak; 205 cm genişliğinde, 208 cm yüksekliğinde kapalı hali 45 cm açık hali ise 110 cm derinliğinde olduğunu görebiliriz. Aşağıda detaylı incelemeniz için bir teknik çizim bulunmaktadır.

Duvara katlanır bir yatak aldığınızda odanızın kullanım alanı uyku alanları dışında size kalır. Üstelik bu üründe bulunan masa kısmı sayesinde akşam uyuduğunuz bölümü gündüz çalışmak için değerlendirebilirsiniz. Günümüzde evlerin giderek daha küçük hale gelmesiyle hepimizin en büyük sorunu eşyaların çok fazla yer kaplaması ve evimize/odamıza sığmaması oldu. Ancak alan kazandıran mobilya üretiminde lider olan Gaysan Mobilya ürünleri ile evinizde mobilyalarınız değil siz yaşayacaksınız.

Ürün Ölçüleri; En Boy Yükseklik Kapalı Derinlik Açık Derinlik
Diva Nitro (115) 207 cm 208 cm - 61 cm 118 cm
Diva Tek Kapılı Gardırop Modülü (107) 47,5 cm 208 cm - 56 cm 56 cm
Teknik Çizim
Diva Nitro - Teknik Çizim
Ürün Videosu

 


Uzun süredir Kütahya ve gölgesinde hizmet veren firmamız yeni mağazası ile ürün gamını arttırmıştır. Kendi imalatı olan mutfak, gardırop ofis dekorasyonları, banyo dolapları gibi farklı özelliklerde birçok mobilya uygulaması yapmaktadır. Yeni aldığı bayiliklerde birlikte ev ve yaşam alanlarında kullanılan birçok mobilya ve aksesuarları Kütahya ve çevre illerinde son kullanıcıya buluşturmaya başlamıştır. Proje bazında da tasarım ve uygulama hizmetlerimiz devam etmektedir. Tüm ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Adres Haritamız

Copyright © ARTES 2017. All Rights Reserved.