Table Bed (121)

Table Bed (121)


* Not : İç yatak ücreti set fiyatına dahil değildir.!

* * İç Yatak Ölçüsü: Genişlik: 90 cm Uzunluk: 190 cm Yükseklik: 18 cmÜrün Açıklaması

İçerik
Ürün Adı
Fiyatı
Table Bed Yatak Modülü (121) Diva Pano (127) Mini Raf (129)
Table Bed
 
Tek Modül Fiyatları
Ürün Adı
Fiyatı

* Not : İç yatak ücreti set fiyatına dahil değildir.!

* * İç Yatak Ölçüsü: Genişlik: 90 cm Uzunluk: 190 cm Yükseklik: 18 cm

Açıklama


Tek kişilik yatay açılır duvar yatağı ve 2 metrelik çalışma masası bir arada. Özel mekanizması sayesinde masa üstünde bulunan eşyalar açılıp kapanma sırasında sabit kalır.

İç Yatak Ölçüsü : Genişlik: 90 Uzunluk: 190 Yükseklik:18

Table Bed tek kişilik katlanır duvar yatağı sayesinde bir çok fonksiyonu sadece 2 metrelik bir duvara sığdırabileceksiniz. Yatay açılır duvar yatağı 90 cm genişliğinde 190 cm uzunluğunda olabilen Table Bed ayrıca 18 cm ‘e kadar yatak yüksekliğini destekliyor.

Ürün boyutları ise; 202 cm genişlik, 100 cm yükseklik, 82 cm kapalı derinlik ve 115 cm açık derinlik şeklindedir. Açılır kapanır yatak sayesinde küçük ev ve ofislerinizde kolaylıkla yatağınızı ortadan kaldırabilir ve gündelik yaşamınıza yer açabilirsiniz. Ayrıca eğer misafirleriniz için ek yatak ihtiyacı duyuyor ancak buna yer ayıramıyorsanız Gaysan duvara katlanır yataklar sizin için ideal olacaktır.

Yatağınız kapalıyken ön bölümde bulunan masa kısmını dilediğiniz gibi kullanabileceksiniz ve gün içerisinde odanızda yatak görmek zorunda kalmayacaksınız. Ayrıca üzerindeki raf ve pano bölümleri eklendiğinde harika bir görünüme kavuşan tek kişilik duvar yatağı Table Bed, özel bir mekanizma sayesinde hayatınızı çok kolaylaştıracak. Tasarım, Ar-Ge ve üretimi Gaysan Mobilya tarafından yapılan özel mekanizma sayesinde yatağı açıp kapatırken üzerindeki nesneler hareket etmez. Yani yatak açıp kapatırken masayı toplamanız gerekmez.

Ayrıca yatağın duvara açılıp kapanmasını sağlayan katlanır yatak mekanizması yine Gaysan Mobilya tarafından özel olarak geliştirilen bir ürün olup kullanım şekline göre minimum 10 yıl ömürlüdür ve bu süre kullanım sıklığı, kullanım şekli gibi durumlara bağlı olarak çok yukarılara çıkabilmektedir. Bugün hala bir çok evde 25 yaşındaki Gaysan Mobilya ürünleri kullanılmaya ve çalışmaya devam etmektedir.

Tüm ürünlerimizde olduğu gibi Table Bed ürünümüzde de kullanılan malzemeler fabrikasyon üretime uygun ve Avrupa Birliği kalite standartlarında suntalam ham maddesi ile üretilmektedir. Yatak kasa kısımları için metal profilden imal edilen latalı somyalar ürünü daha güçlü bir hale getirmektedir. Görünen yada görünmeyen tüm kenarlar pvc malzeme ile kaplanır. 
Açılır kapanır duvar yatakları söz konusu olduğunda tüketicilerin en çok sordukları soruların başında yatağın kendi kendine açılıp kapanma riski oluyor.  Gaysan Mobilya tarafından üretilen ürünlerin tamamında yatak modüllerinin açılıp kapanmasını amortisörlü mekanizmalar sağlamaktadır. Bir amortisörün çalışıp yük kaldırma görevine başlayabilmesi için ters kuvvet uygulanması gerekmektedir. Yani kol gücü ile belli bir kuvvet uygulanmadığı sürece sistem çalışmaz dolayısıyla ürün hareket edemez.

Ürün Ölçüleri; En Boy Yükseklik Kapalı Derinlik Açık Derinlik
Table Bed 202 cm 113 cm 113 cm 81 cm 110 cm
Teknik Çizim
Table Bed - Teknik Çizim
Ürün Videosu

 


Uzun süredir Kütahya ve gölgesinde hizmet veren firmamız yeni mağazası ile ürün gamını arttırmıştır. Kendi imalatı olan mutfak, gardırop ofis dekorasyonları, banyo dolapları gibi farklı özelliklerde birçok mobilya uygulaması yapmaktadır. Yeni aldığı bayiliklerde birlikte ev ve yaşam alanlarında kullanılan birçok mobilya ve aksesuarları Kütahya ve çevre illerinde son kullanıcıya buluşturmaya başlamıştır. Proje bazında da tasarım ve uygulama hizmetlerimiz devam etmektedir. Tüm ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Adres Haritamız

Copyright © ARTES 2017. All Rights Reserved.