Twin Bunk Set (605)

Twin Bunk Set (605)


* * Uyarı : Set fiyatı kampanyalı fiyattır. Sete parça eklenip çıkarılırsa modül fiyatları geçerli olacaktır.

* ** Not : Bu set içerisinde 3 yatak bulunmaktadır. 90x200 1 Adet sünger yatak fiyata dahil, diğer 2 yatak fiyata dahil değildir.

* *** Üst Ranza Yatak Ölçüsü: Genişlik: 90 cm Uzunluk: 210 cm Yükseklik: 18 cm (Fiyata Dahil Değildir)

* **** Yavrulu Yatak Üst Yatak Ölçüsü: Genişlik: 90 cm Uzunluk: 200 cm Yükseklik: 18 cm (Fiyata Dahildir)

* ***** Yavrulu Yatak Alt Yatak Ölçüsü: Genişlik: 90 cm Uzunluk: 190 cm Yükseklik: 18 cm (Fiyata Dahil Değildir)Ürün Açıklaması

İçerik
Ürün Adı
Fiyatı
Twin Bunk Ranza (605) Diva Yavrulu Yatak Modülü (170) Twin Hareketli Masa Modülü (603) Diva Çift Kapılı Gardırop Modülü (106) Twin Bunk Ahşap Merdiven Modülü (612)
Twin Bunk Set
 
Tek Modül Fiyatları
Ürün Adı
Fiyatı

* * Uyarı : Set fiyatı kampanyalı fiyattır. Sete parça eklenip çıkarılırsa modül fiyatları geçerli olacaktır.

* ** Not : Bu set içerisinde 3 yatak bulunmaktadır. 90x200 1 Adet sünger yatak fiyata dahil, diğer 2 yatak fiyata dahil değildir.

* *** Üst Ranza Yatak Ölçüsü: Genişlik: 90 cm Uzunluk: 210 cm Yükseklik: 18 cm (Fiyata Dahil Değildir)

* **** Yavrulu Yatak Üst Yatak Ölçüsü: Genişlik: 90 cm Uzunluk: 200 cm Yükseklik: 18 cm (Fiyata Dahildir)

* ***** Yavrulu Yatak Alt Yatak Ölçüsü: Genişlik: 90 cm Uzunluk: 190 cm Yükseklik: 18 cm (Fiyata Dahil Değildir)

Açıklama


3 kişilik ranza,hareketli çalışma masası ve gardıroptan oluşan genç odası seti.Karyolalar ve 2 metre genişliğindeki çalışma masası sıra ile hareket ederek diğerinin yerine geçer. Bu sayede 1 ünitenin kapladığı alanda bir çok fonksiyon kullanılır.

Üst Yatak Ölçüsü: Genişlik:90 cm Uzunluk: 210 cm Yükseklik: 18 cm

Orta Yatak Ölçüsü: Genişlik:90 cm Uzunluk: 200 cm Yükseklik: 18 cm

Yavru Yatak Ölçüsü: Genişlik:90 cm Uzunluk: 190 cm Yükseklik: 18 cm

 

Tek bir ünitelik alanda 3 kişilik ranza, hareketli çalışma masası ve gardıroptan oluşan eksiksiz bir genç odası seti…

Günümüzde evlerin metre kareleri giderek küçülüyor. Daha az odaya sahip daha küçük evler çoğaldıkça, evlerimizde mobilyalarımızı koyacak yer bulamıyor hale geliyoruz. Bu da alan kazandıran mobilya ürünlerini çok daha önemli hale getiriyor. Çok çocuklu ailelerin sorunlarından bir tanesi de ranza modelleri incelerken çocuklarının hem daha konforlu ve rahat bir uyku alanına, hem gün içerisinde derslerine rahatça çalışabilecekleri bir çalışma masasına, hem de kıyafet, kitap gibi eşyalarını depolayacakları bir depolama alanına bir arada ihtiyaç duymaları oluyor.

Örneğin bir ailenin tek bir odada 3 çocuğu için de mobilya alması durumunda; 3 yatak, ortak kullanılması halinde 1 gardırop yine ortak kullanılması halinde 1 kitaplık, en az bir çalışma masasını aynı odaya sığdırması gerekiyor. 6 farklı üniteyi tek bir odaya sığdırmak da (eğer sığrasa) odada yaşamaya hiç alan kalmamasına sebep oluyor.

Alan kazandıran mobilya üretiminde lider kuruluş Gaysan Mobilya, bu sorunu kökten çözecek bir ürün ile karşınızda ; Twin Bunk Set!

Tek duvarda 2-3 metrelik bir alanda 3 kişinin yatabileceği bir adet sabit üst ranza, bir adet hareketli alt ranza yatağı ve tamamen gizli ihtiyaç duymadığınız anlarda ortalarda görünmeyen bir yavru yatak Twin Bunk Set’te. Bununla beraber 2 metre genişliğinde bir hareketli çalışma masası, kitaplık rafları, gardırop modülü ve çekmeceli merdiven ile birleştiğinde; bir genç odasında bulunması gereken her şeyi tek bir üründe buluşturmanıza olanak tanıyor.

Twin Bunk Set ranza modülü 256 cm genişliğinde, 165 cm yüksekliğinde, kapalıyken 95 ve açıkken 130 cm ölçülerinde. İç yatak ölçüleri ise, üst yatak 210×90 orta yatak 200×90 ve alt yatak 190×90 cm boyutlatına sahip.

Alt yatağı uyku zamanları dışında bir koltuk gibi kullanabilir, yada masa modülünü öne çıkartarak çalışma masası fonksiyonunu rahatça kullanabilirsiniz.

Gaysan Mobilya ürünleri ile evinizde hayata yer açın! Odalarınızda mobilyalarınız değil siz yaşayın!

Ürün Ölçüleri; En Boy Yükseklik Kapalı Derinlik Açık Derinlik
Twin Bunk Ranza Modülü (605) 222 cm 165 cm - 94 cm -
Diva Yavrulu Yatak Modülü (170) 206 cm 56,5 cm - 100 cm 200 cm
Twin Hareketli Masa Modülü (603) 214 cm 75 cm - 60 cm -
Diva İki Kapılı Gardırop Modülü 95 cm 208 cm - 56 cm -
Twin Bunk Ahşap Merdiven Modülü (612) 42 cm 103 cm - 89 cm -
Teknik Çizim
Twin Bunk Set - Teknik Çizim
Ürün Videosu

 


Uzun süredir Kütahya ve gölgesinde hizmet veren firmamız yeni mağazası ile ürün gamını arttırmıştır. Kendi imalatı olan mutfak, gardırop ofis dekorasyonları, banyo dolapları gibi farklı özelliklerde birçok mobilya uygulaması yapmaktadır. Yeni aldığı bayiliklerde birlikte ev ve yaşam alanlarında kullanılan birçok mobilya ve aksesuarları Kütahya ve çevre illerinde son kullanıcıya buluşturmaya başlamıştır. Proje bazında da tasarım ve uygulama hizmetlerimiz devam etmektedir. Tüm ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Adres Haritamız

Copyright © ARTES 2017. All Rights Reserved.