Diva Bunk (116)

Diva Bunk (116)


* * Not : İç yatak ücreti set fiyatına dahil değildir.!

* * İç Yatak Ölçüsü: Genişlik: 90 cm Uzunluk: 190 cm Yükseklik: 18 cmÜrün Açıklaması

İçerik
Ürün Adı
Fiyatı
Diva Bunk Ranza Modülü (116) Diva Geçiş Modülü (100) Diva Tek Kapılı Gardırop Modülü (107)
Diva Bunk
 
Tek Modül Fiyatları
Ürün Adı
Fiyatı

* * Not : İç yatak ücreti set fiyatına dahil değildir.!

* * İç Yatak Ölçüsü: Genişlik: 90 cm Uzunluk: 190 cm Yükseklik: 18 cm

Açıklama


2 adet yatağın 33 cm'e gizlendiği açılır-kapanır ranza modeli. Yatak modüllerini tek tek açılıp kapatabilir böylece üst katı misafir yatağı olarak da kullanabilirsiniz. Üst ranza katı için yük taşıma kapasitesi 90 kg dır.

İç Yatak Ölçüsü: Genişlik:90 cm Uzunluk: 190 cm Yükseklik: 18 cm

 

2 adet yatağın 35 cm derinliğe gizlendiği açılır kapanır ranza modeli Diva Bunk, yatak modüllerinin tek tek açılıp kapanabilmesi sayesinde size ister günlük kullanım isterseniz de yalnızca misafir için ek yatak olarak kullanma avantajını sağlıyor. Kapalı konumdayken dolap görünümünde olan yatağınız; yer kaplamaz ve görüntü kirliliği oluşturmaz.

Standart yatak modülüne ek olarak kitaplık rafları ve gardırop bölümleri de ekleyebilirsiniz. Bu sayede katlanır ranza odanızda birden fazla fonksiyonu çözerek size alan kazandırır.

İç yatak ölçüsü 90x190x18 cm’dir. Ürün ölçüleri ise, 200 cm genişlik, 208 cm yükseklik, kapalı hali 35 cm açık hali ise 110 cm derinlik şeklindedir.

Tüm Gaysan Mobilya ürünlerinde olduğu gibi bu üründe de Avrupa Birliği standartlarında ham madde kullanılarak fabrikasyon üretim yapılmıştır. Yine mekanizmaları da özel olarak tasarlanan ve üretilen Diva Bunk ortalama 15 yıl mekanizma ömrüne sahiptir. Bu süre ortalama olarak verilse de bir çok Gaysan Mobilya ürünü 25 yıldır güvenle ve konforla sahiplerine hizmet etmeye devam ediyor.

Günümüzde evlerin metre kareleri giderek küçük hale geliyor. Stüdyo ve 1+1 dairelerde misafir ağırlamaksa oldukça zor bir konu olmaya devam ediyor. Ek yatağa gün boyu evin kullanım alanını bırakmak istemiyorsanız Diva Bunk tam size göre. Ev tipi kullanımların dışında özellikle yurt mobilyası olarak da çok tercih edilen Diva Bunk sayesinde odanızda yaşam alanınız size kalacak.

Gaysan Mobilya katlanır ranza modelleri ile evinizde hayata yer açın.

Ürün Ölçüleri; En Boy Yükseklik Kapalı Derinlik Açık Derinlik
Diva Ranza Modülü (117) 202 cm 208 cm - 35 cm 112 cm
Diva Tek Kapılı Gardırop Modülü (107) 47,5 cm 208 cm - 56 cm 56 cm
Diva Geçiş Modülü (100) 23,5 cm 208 cm - 40 cm -
Teknik Çizim
Diva Bunk - Teknik Çizim
Ürün Videosu

 


Uzun süredir Kütahya ve gölgesinde hizmet veren firmamız yeni mağazası ile ürün gamını arttırmıştır. Kendi imalatı olan mutfak, gardırop ofis dekorasyonları, banyo dolapları gibi farklı özelliklerde birçok mobilya uygulaması yapmaktadır. Yeni aldığı bayiliklerde birlikte ev ve yaşam alanlarında kullanılan birçok mobilya ve aksesuarları Kütahya ve çevre illerinde son kullanıcıya buluşturmaya başlamıştır. Proje bazında da tasarım ve uygulama hizmetlerimiz devam etmektedir. Tüm ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Adres Haritamız

Copyright © ARTES 2017. All Rights Reserved.