Diva Akademi Bunk (131)

Diva Akademi Bunk (131)


* * Not : İç yatak ücreti set fiyatına dahil değildir.!

* Üst Ranza İç Yatak Ölçüsü: Genişlik:85 cm Uzunluk: 190 cm Yükseklik: 18 cm

* Alt Ranza İç Yatak Ölçüsü: Genişlik:90 cm Uzunluk: 190 cm Yükseklik: 18 cmÜrün Açıklaması

İçerik
Ürün Adı
Fiyatı
Diva Akademi Bunk Ranza (131)
Diva Akademi Bunk
 
Tek Modül Fiyatları
Ürün Adı
Fiyatı

* * Not : İç yatak ücreti set fiyatına dahil değildir.!

* Üst Ranza İç Yatak Ölçüsü: Genişlik:85 cm Uzunluk: 190 cm Yükseklik: 18 cm

* Alt Ranza İç Yatak Ölçüsü: Genişlik:90 cm Uzunluk: 190 cm Yükseklik: 18 cm

Açıklama


Üstte; sabit tek kişilik yatak , altta ;tek kişilik yatay açılır yatak ve fonksiyonel 2m genişliğinde çalışma masası. İhtiyaca göre masa veya alt yatak açılarak aktif hale gelir. Özel mekanizması sayesinde, masa üzerinde bulunan bilgisayar ve diğer eşyalar sabit şekilde masa ile birlikte hareket eder.

Üst Ranza İç Yatak Ölçüsü: Genişlik:85 cm Uzunluk: 190 cm Yükseklik: 18 cm

Alt Ranza İç Yatak Ölçüsü: Genişlik:90 cm Uzunluk: 190 cm Yükseklik: 18 cm

Ranza dediğinizde aklınıza sadece 2 katlı bir yatak mı geliyor? O halde Diva Akademi Bunk ile tanışın.

Üst katında sabit 85×190 cm ölçülerinde bir yatak bulunan Diva Akademi Bunk katlanır masalı ranza modelinin, alt katında 90×190 cm ölçülerinde tek kişilik yatay açılır katlanır duvar yatağı ve 2 metre genişliğinde fonksiyonel bir çalışma masası bulunuyor.

Uyku zamanlarında yatağı kolayca açabilirsiniz. Uyku zamanları dışındaysa yine kolayca yatağı kaldırır ve masayı kullanabilirsiniz. Ürün içerisinde kullanılan özel mekanizma sayesinde masa üzerinde kullandığınız bilgisayar ve diğer eşyalar, yatağın açılması-kapanması esnasında masa ile birlikte hareket eder. Yani masanın üstünü her defasında toplamanıza hiç gerek yok! Üzerindekiler kıpırdamadan yatağınız açılıp kapanacaktır.

Ürün ölçüleri 203 cm genişlik, 167 cm yükseklik kapalıyken 90 cm açıkken 120 cm derinlik şeklindedir.

Tüm Gaysan Mobilya ürünlerinde olduğu gibi Diva Akademi Bunk’ta Avrupa Birliği standarlarında suntalam malzeme ile üretilmiştir. Yatak kısmında sağlamlığı arttırmak için metal latalı somyalar kullanılmıştır. Bununla birlikte üretimi ve tasarımı Gaysan Mobilya tarafından yapılan özel mekanizmalar ortalama 15 yıl ömre sahiptir. Bu süre kullanım şekli ve sıklığına göre çok daha uzun sürelere ulaşabilir. 25 yıl önce ürünlerimizi satın alan bazı tüketicilerimiz hala sorunsuzca ürünü kullanmaya devam ediyorlar.

Aynı mekanda tek bir ünitede birden fazla fonksiyon kullanmak size odanızın yaşam alanını geri kazandıracak. Özellikle küçük evler için genç odası, yada öğrenci yurdu dekorasyonu projelerinde kullanmak üzere öğrenci yurdu mobilyası arayanlar için Diva Akademi Bunk harika bir çözüm olacaktır.

 

Ürün Ölçüleri; En Boy Yükseklik Kapalı Derinlik Açık Derinlik
Diva Akademi Bunk Ranza (131) 202 cm 166 cm - 90 cm 118 cm
Teknik Çizim
Diva Akademi Bunk - Teknik Çizim
Ürün Videosu

 


Uzun süredir Kütahya ve gölgesinde hizmet veren firmamız yeni mağazası ile ürün gamını arttırmıştır. Kendi imalatı olan mutfak, gardırop ofis dekorasyonları, banyo dolapları gibi farklı özelliklerde birçok mobilya uygulaması yapmaktadır. Yeni aldığı bayiliklerde birlikte ev ve yaşam alanlarında kullanılan birçok mobilya ve aksesuarları Kütahya ve çevre illerinde son kullanıcıya buluşturmaya başlamıştır. Proje bazında da tasarım ve uygulama hizmetlerimiz devam etmektedir. Tüm ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Adres Haritamız

Copyright © ARTES 2017. All Rights Reserved.