Nova Plus (300)

Nova Plus (300)


* * Not : İç yatak ücreti set fiyatına dahil değildir.!

* * İç Yatak Ölçüsü: Genişlik: 140 cm Uzunluk: 190 cm Yükseklik: 18 cmÜrün Açıklaması

İçerik
Ürün Adı
Fiyatı
Nova Plus Yatak Modülü (300) Nova Tek Kapılı Gardırop Modülü (301) Nova Kitaplık Modülü (302) Nova Ahşap Koltuk Modülü (303)
Nova Plus
 
Tek Modül Fiyatları
Ürün Adı
Fiyatı

* * Not : İç yatak ücreti set fiyatına dahil değildir.!

* * İç Yatak Ölçüsü: Genişlik: 140 cm Uzunluk: 190 cm Yükseklik: 18 cm

Açıklama


Çift kişilik dik açılır duvar yatağı ünitesi. Kitaplık,gardırop,koltuk modülü gibi yardımcı modüler ürünler ile örnek resimlerde görüldüğü gibi farklı Gaysan setleri oluşturabilirsiniz.

İç Yatak Ölçüsü: Genişlik: 140 cm Uzunluk: 190 cm Yükseklik: 18 cm

Çift kişilik dik açılır duvar yatağı, çekmeceli kitaplık, gardırop, koltuk… Diva Nova Plus ile birkaç metrelik bir duvarda hepsini birden bulundurabileceğinizi biliyor muydunuz?

Son derece şık bir tasarıma sahip Diva Nova Plus, özellikle gün içerisinde odasında yatağın yer işgal etmesinden sıkılanlar için harika bir çözüm. Stüdyo, 1+1 daire yada küçük evlerde en önemli sorunlardan biri yatağın kullanılmadığı anlarda da yer kaplıyor olmasıdır. Çift kişilik katlanır duvar yatağı sayesinde uyku zamanlarında standart bir yatağın sağladığı tüm özellikleri sağlayan 140×190 cm ölçülerinde ve 18 cm yüksekliğinde konforlu şekilde uyuyabilir, uyku zamanları dışında ise yatağınızı bir koltuğa dönüştürerek yer kaplamasına engel olabilirsiniz.

Küçük evler, stüdyo ve 1+1 daireler yada ofisler için geliştirilen Diva Nova Plus Avrupa Birliği standartlarında ham madde kullanılarak üretilir. Minimum 10 yıl kullanım ömrüne sahip dayanıklı özel mekanizmaları kullanım şekli ve sıklığına göre çok daha uzun yıllar sorunsuzca çalışmayı sürdürecektir. Bugün hala 25 yaşındaki bazı Gaysan Mobilya ürünleri görevlerini yapmaya devam ediyor.

Yatak modülü ölçüleri 180 cm genişlik, 221 cm yükseklik, kapalıyken 45 açıkken 210 cm derinlik şeklindedir.

Alan kazandıran mobilya üretiminde 30 yıllık deneyime sahip Gaysan Mobilya ürünleri ile evinizde mobilyalarınız değil, siz yaşayacaksınız.

Ürün Ölçüleri; En Boy Yükseklik Kapalı Derinlik Açık Derinlik
Nova Plus Yatak Modülü 178 cm 221 cm - 46 cm 210 cm
Nova Plus Tek Kapılı Gardırop Modülü 62 cm 221 cm - 44 cm -
Nova Plus Kitaplık Modülü 62 cm 221 cm - 44 cm -
Nova Plus Ahşap Koltuk Modülü 177 cm 50 cm - 65 cm -
Teknik Çizim
Nova Plus - Teknik Çizim
Ürün Videosu

 


Uzun süredir Kütahya ve gölgesinde hizmet veren firmamız yeni mağazası ile ürün gamını arttırmıştır. Kendi imalatı olan mutfak, gardırop ofis dekorasyonları, banyo dolapları gibi farklı özelliklerde birçok mobilya uygulaması yapmaktadır. Yeni aldığı bayiliklerde birlikte ev ve yaşam alanlarında kullanılan birçok mobilya ve aksesuarları Kütahya ve çevre illerinde son kullanıcıya buluşturmaya başlamıştır. Proje bazında da tasarım ve uygulama hizmetlerimiz devam etmektedir. Tüm ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Adres Haritamız

Copyright © ARTES 2017. All Rights Reserved.