Diva Couple (123)

Diva Couple (123)


* * Not : İç yatak ücreti set fiyatına dahil değildir.!

* * İç Yatak Ölçüsü: Genişlik: 140 cm Uzunluk: 190 cm Yükseklik: 18 cmÜrün Açıklaması

İçerik
Ürün Adı
Fiyatı
Diva Couple Yan Açılır Yatak Modülü (123) Diva Pano (127) Mini Raf (129) Diva Köşe Modülü (126M) Diva TV Modülü (125)
Diva Couple
 
Tek Modül Fiyatları
Ürün Adı
Fiyatı

* * Not : İç yatak ücreti set fiyatına dahil değildir.!

* * İç Yatak Ölçüsü: Genişlik: 140 cm Uzunluk: 190 cm Yükseklik: 18 cm

Açıklama


Çift kişilik, yan açılır duvar yatağı ünitesi. Modüler olarak eklenebilen TV mekanizması sayesinde isterseniz yatakta tv keyfi yapabilir ve odanızı yatağınız kapalı iken oturma odasına dönüştürebilirsiniz. 

İç Yatak Ölçüsü: Genişlik: 140 cm Uzunluk: 190 cm Yükseklik: 18 cm

İç Yatak Fiyatları :

Çift kişilik bir yatağı en estetik ve en fonksiyonel şekilde saklayın! Diva Couple ile tanışın.

Giderek küçülen evler artık mobilyalarımızın birden fazla fonksiyonu olma zorunluluğunu ortaya çıkarıyor. Örneğin 1+1 yada stüdyo dairede yaşıyorsanız misafir ağırlamanız oldukça zordur. Çünkü misafir için bir yatak ayıracağınız yeriniz yoktur. Misafirinizi koltukta yatırmak isteseniz bu sefer de konforsuz bir gece geçirmesine neden olacağınızı bilirsiniz…

İşte tüm bu sorunlara Diva Couple çözüm bulabilirsiniz. 140×190 cm ölçülerinde 18 cm yüksekliğinde bir iç yatak ölçüsüne sahip olan ürün, yatak kısmı kapalı konumdayken şık bir TV ünitesi görünümündedir. Ayrıca opsiyonel olarak ekleyebileceğiniz raf ve pano modülleri ile ürününüzü daha fonksiyonel ve dekoratif hale getirebilirsiniz.

Ürün ölçüleri 200 cm genişlik, 150 cm yükseklik, kapalıyken 33 cm ve açıkken 160 cm derinlik şeklindedir.

Avrupa Birliği standartlarında suntalam ham madde kullanılarak üretilen Diva Couple’ın mekanizmaları da Gaysan Mobilya tarafından tasarlanmaktadır. Minimum 10 yıl ömürlü olan mekanizmalar kullanım şekli ve sıklığına göre çok daha uzun yıllar sorunsuzca kullanılabilmektedir.

Açılır kapanır duvar yatağı söz konusu olduğunda en çok sorulan soruların başında yatağın kendi kendine açılıp kapanma riski geliyor. Ürünlerimizin tamamında yatak modüllerinin açılıp kapanması amortisörlü mekanizmalar tarafından sağlanmaktadır. Bir amortisörün çalışıp yük kaldırma işine başlayabilmesi için amortisöre ters kuvvet uygulanması gerekmektedir. Yani kol gücü ile belirli bir kuvvet uygulamadığınız sürece sistem çalışmaz, dolayısıyla ürün hareket edemez.

Çift kişilik açılır kapanır duvar yatağı arıyorsanız, Diva Couple ile odanızın yaşam alanını genişletebilirsiniz.

 

Ürün Ölçüleri; En Boy Yükseklik Kapalı Derinlik Açık Derinlik
Diva Couple Yan Açılır Yatak Modülü 202 cm 149 cm 149 cm 35 cm 162 cm
Diva Pano (127) 202cm 39,5 cm - - -
Mini Raf (129) 23,6 cm 39,5 cm - 25 cm 25 cm
Diva Köşe Modülü (126M) - cm - cm - cm - cm - cm
Diva TV Modülü (125) - cm - cm - cm - cm - cm
Teknik Çizim
Diva Couple - Teknik Çizim
Ürün Videosu

 


Uzun süredir Kütahya ve gölgesinde hizmet veren firmamız yeni mağazası ile ürün gamını arttırmıştır. Kendi imalatı olan mutfak, gardırop ofis dekorasyonları, banyo dolapları gibi farklı özelliklerde birçok mobilya uygulaması yapmaktadır. Yeni aldığı bayiliklerde birlikte ev ve yaşam alanlarında kullanılan birçok mobilya ve aksesuarları Kütahya ve çevre illerinde son kullanıcıya buluşturmaya başlamıştır. Proje bazında da tasarım ve uygulama hizmetlerimiz devam etmektedir. Tüm ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Adres Haritamız

Copyright © ARTES 2017. All Rights Reserved.