Diva Double (111)

Diva Double (111)


* * Not : İç yatak ücreti set fiyatına dahil değildir.!

* * İç Yatak Ölçüsü: Genişlik: 140 cm Uzunluk: 190 cm Yükseklik: 18 cmÜrün Açıklaması

İçerik
Ürün Adı
Fiyatı
Diva Dik Açılır Çift Kişilik Yatak Modülü (111) Diva Geçiş Modülü (100) Diva Tek Kapılı Gardırop Modülü (107)
Diva Double
 
Tek Modül Fiyatları
Ürün Adı
Fiyatı

* * Not : İç yatak ücreti set fiyatına dahil değildir.!

* * İç Yatak Ölçüsü: Genişlik: 140 cm Uzunluk: 190 cm Yükseklik: 18 cm

Açıklama


Çift kişilik dik açılır duvar yatağı ünitesi. Kitaplık,gardırop gibi yardımcı modüler ürünler ile örnek resimlerde görüldüğü gibi farklı Gaysan setleri oluşturabilirsiniz. Belirtilen ölçü yalnızca yatak ünitesine aittir.

İç Yatak Ölçüsü: Genişlik: 140 cm Uzunluk: 190 cm Yükseklik: 18 cm

 

Hem katlanır çift kişilik duvar yatağı özelliği sayesinde size yaşam alanı kazandıracak, hemde yardımcı opsiyonel modülleri sayesinde kitaplık, gardırop, raf gibi ek depolama alanlarına sahip olmanızı sağlayacak Diva Double karşınızda.

140×190 cm ölçülerinde 18 cm yüksekliğinde iç yatak ölçüsüne sahip olan Diva Double’nin yatak modülü ölçüleri ise; 152 cm genişlik, 208 cm yükseklik, kapalı hali 33 cm açık hali ise 210 cm derinliğindedir.

Dar alanlarda, küçük evlerde, stüdyo ve 1+1 dairelerde en önemli sorunlardan biri yatağa ayrılan alandır. Çünkü zaten küçük olan odanıza yatağı koyduğunuzda size adım atacak yer kalmaz. Dolap, raf gibi ekstra şeyler koymaya kalktığınızda ise işler iyice çığırından çıkabilir.

30 yıllık deneyimiyle size alan kazandıran mobilya üreten Gaysan Mobilya aynı zamanda ürünlerinde kullanılan mekanizmaları da kendisi geliştirmektedir.

Minimum kullanım ömrü 10 yıl olan bu mekanizmaların kullanım şekli ve süresine göre kullanım süresi oldukça uzayacaktır. Bugün hala kullanılan ve 25 yıldır sorunsuzca çalışan Gaysan Mobilya ürünleri tüketicilerine konfor sağlamaya devam ediyor.

Çift kişilik katlanır duvar yatağınızı ister kendiniz için kullanın isterseniz de misafirleriniz için ek yatak olarak değerlendirin. Her halükarda kullanmadığınız zamanlarda yatağınızı kapalı konuma getirin ve odanızın yaşam alanı size kalsın.

Diva Double ile hayatınıza yer açın!

Ürün Ölçüleri; En Boy Yükseklik Kapalı Derinlik Açık Derinlik
Diva Dik Açılır Çift Kişilik Yatak Modülü 152 cm 208 cm - 44 cm 211 cm
Diva Tek Kapılı Gardırop Modülü (107) 47,5 cm 208 cm - 56 cm 56 cm
Diva Geçiş Modülü (100) 23,5 cm 208 cm - 40 cm -
Teknik Çizim
Diva Double - Teknik Çizim
Ürün Videosu

 


Uzun süredir Kütahya ve gölgesinde hizmet veren firmamız yeni mağazası ile ürün gamını arttırmıştır. Kendi imalatı olan mutfak, gardırop ofis dekorasyonları, banyo dolapları gibi farklı özelliklerde birçok mobilya uygulaması yapmaktadır. Yeni aldığı bayiliklerde birlikte ev ve yaşam alanlarında kullanılan birçok mobilya ve aksesuarları Kütahya ve çevre illerinde son kullanıcıya buluşturmaya başlamıştır. Proje bazında da tasarım ve uygulama hizmetlerimiz devam etmektedir. Tüm ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Adres Haritamız

Copyright © ARTES 2017. All Rights Reserved.