Diva Happy (101)

Diva Happy (101)


* Not : İç yatak ücreti set fiyatına dahil değildir.!

* İç Yatak Ölçüsü: Genişlik: 90 cm Uzunluk: 190 cm Yükseklik: 18 cmÜrün Açıklaması

İçerik
Ürün Adı
Fiyatı
Diva Dik Açılır Yatak Modülü (101) Diva Çalışma Masası (110) Diva İki Kapılı Gardırop Modülü (106)
Diva Happy
 
Tek Modül Fiyatları
Ürün Adı
Fiyatı

* Not : İç yatak ücreti set fiyatına dahil değildir.!

* İç Yatak Ölçüsü: Genişlik: 90 cm Uzunluk: 190 cm Yükseklik: 18 cm

Açıklama


Tek kişilik dik açılır duvar yatağı ünitesi. Masa,gardırop gibi yardımcı modüler ürünler ile örnek resimlerde görüldüğü gibi farklı Gaysan setleri oluşturabilirsiniz. Belirtilen ölçü ve fiyatlar yalnızca yatak ünitesine aittir.

İç Yatak Ölçüsü: Genişlik:90 cm Uzunluk 190 cm Yükseklik:18 cm

Özellikle ilköğretim çağındaki çocuklarda yatak bulunan odada ders çalışmanın verimsiz olduğunu, yatağın çocuğun odaklanmasını engellediğini ve motivasyonunu dağıttığını biliyor muydunuz?

Diva Happy sayesinde uyku ve ders saatleri arasında tek mekanda 2 farklı odaya sahip olabileceksiniz. Uyku zamanlarının dışında dikey açılır tek kişilik katlanır duvar yatağınız Diva Happy sayesinde yatağınızı katlayabilir, bu sayede daha ferah bir çalışma – oynama alanına sahip olabilirsiniz.

Piyasada kolaylıkla bulunabilen 18 cm yüksekliğe sahip 90×190 yatakları Diva Life ürününde kullanabilirsiniz. Ayrıca dilerseniz bu yatakları bizden de temin edebilirsiniz.

Tek yatak modülünün ölçüleri 103 cm genişlik, 208 cm yükseklik ve kapalı hali 33 cm açık hali 210 cm derinlik şeklindedir.

Çalışma masası ölçüleri ise 95 cm genişlik, 208 cm yükseklik ve 55 cm derinlik şeklindedir.

Bu modelin bir diğer avantajı da dilediğiniz kadar yatak yada çalışma masası modülünü birleştirerek istediğiniz kadar çalışma ve uyku alanı yaratabilirsiniz. Bu özelliği sayesinde yurt mobilyası olarak da kullanılabilir.

Mekanizmaları da Gaysan Mobilya tarafından geliştirilen Diva Life için ortalama mekanizma ömrü 10 yıldır. Ancak bu süre kullanım sıklığına göre yukarı doğru gelişebilir.

25 Yıllık Gaysan Mobilya ürünleri hala kullanılmaya devam etmektedir. Bunu göz önüne alarak ürününüzün ortalama ömrünü hesaplayabilirsiniz.

Tüm ürünlerimizde Avrupa Birliği standartlarında suntalam ham madde kullanılmaktadır. Görünür ve görünmez tüm kenarlarda pvc ile kaplanmaktadır.

 

Ürün Ölçüleri; En Boy Yükseklik Kapalı Derinlik Açık Derinlik
Diva Happy Dik Açılır Yatak Modülü 102 cm 208 cm - 35 cm 212 cm
Diva Çalışma Masası 100 cm 208 cm - 58 cm -
Diva İki Kapılı Gardırop Modülü 95 cm 208 cm - 56 cm -
Teknik Çizim
Diva Happy - Teknik Çizim
Ürün Videosu

 


Uzun süredir Kütahya ve gölgesinde hizmet veren firmamız yeni mağazası ile ürün gamını arttırmıştır. Kendi imalatı olan mutfak, gardırop ofis dekorasyonları, banyo dolapları gibi farklı özelliklerde birçok mobilya uygulaması yapmaktadır. Yeni aldığı bayiliklerde birlikte ev ve yaşam alanlarında kullanılan birçok mobilya ve aksesuarları Kütahya ve çevre illerinde son kullanıcıya buluşturmaya başlamıştır. Proje bazında da tasarım ve uygulama hizmetlerimiz devam etmektedir. Tüm ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Adres Haritamız

Copyright © ARTES 2017. All Rights Reserved.