Diva Happy Table (101M)

Diva Happy Table (101M)


* Not : İç yatak ücreti set fiyatına dahil değildir.!

* İç Yatak Ölçüsü: Genişlik: 90 cm Uzunluk: 190 cm Yükseklik: 18 cmÜrün Açıklaması

İçerik
Ürün Adı
Fiyatı
Diva Happy Table (101M)
Diva Happy Table
 
Tek Modül Fiyatları
Ürün Adı
Fiyatı

* Not : İç yatak ücreti set fiyatına dahil değildir.!

* İç Yatak Ölçüsü: Genişlik: 90 cm Uzunluk: 190 cm Yükseklik: 18 cm

Açıklama


Tek kişilik dik açılır yatak ünitemize eklenebilen masa seçeneği ile 2 metre alana ihtiyacı olan 2 ayrı üniteyi 1 metrelik alanda tek bir ünitede sunuyoruz. Özel mekanizması sayesinde masa/yatağın hareketi esnasında üzerindeki eşyalar sabit kalır.

1 metrelik alanda hem çalışma hem uyku modülü bir arada…

İç Yatak Ölçüsü: Genişlik: 90 cm Uzunluk: 190 cm Yükseklik: 18 cm

Özellikle çalışma alanı ve uyku bölümünü bir araya sığdırmanız gereken dar alanlar için ideal bir model; Diva Happy Table!

Tek kişilik dikey açılır katlanır duvar yatağı ve ona bağlı hareket eden katlanır masa ile birlikte 2 metrelik bir alan gereksinimi duyan 2 ayrı üniteyi 1 metrelik bir alanda tek bir ünitede sunuyoruz.

Ürünün iç yatak boyutu 18 cm yüksekliğinde standart bir 90×190 cm standart bir yatağa uygundur.

Ürün ölçüleri ise 103 cm genişlik, 208 cm yükseklik, 35 cm derinlik ve 210 cm açık derinlik şeklindedir.

Tüm diğer Gaysan Mobilya ürünleri gibi bu modelimizde de tamamı 30 yıllık deneyim ve birikim ile geliştirilen mekanizmalar kullanılmaktadır. Avrupa Birliği standartlarında malzeme kalitesine sahip şekilde üretilen Diva Happy Table en az 10 yıl mekanizma ömrüne sahiptir. Ürünün ortalama ömrü 10 yıl olsa da bu süre kullanım sıklığına ve şekline göre yukarı doğru çok artabilmektedir. Bugün hala kullanımda olan 25 yıllık Gaysan ürünleri ve mutlu müşteriler bulunmaktadır.

Açılır kapanır yatak söz konusu olduğunda tüketiciler tarafından en çok dile getirilen soruların başında yatakların kendi kendine açılıp kapanma riski oluyor. Bu yataklar özel amortisörlü mekanizmalar tarafından açılıp kapanmaktadır. Bir amortisörün çalışması için ona ters kuvvet uygulanması gerekir aksi halde açılıp kapanmaz. Yani siz kol gücüyle belli bir şiddet uygulamadıkça yatağınız açılıp kapanmaz.

Yine Gaysan tarafından geliştirilen bir diğer özellik de masa üzerindeki eşyaları toplamadan yatağınızı açıp kapatabilme özgürlüğüdür. Tasarlanan özel mekanizma sayesinde masa bölümünün üzerindeki eşyalar sabit kalır. Bu da her gün uyku saati geldiğinde masayı toplamanıza gerek olmadan yatağınızı açıp kapatabilmeniz demektir.

Duvara katlanır yataklar sayesinde evinizin yada odanızın gerçek kullanıcısı mobilyalar değil siz olursunuz. Masa bölümü sayesinde uyku alanını verimli bir şekilde çalışma alanına çevirebilirsiniz. Günümüzde evler giderek küçüldüğünden alan kazandıran mobilyalar giderek önemli hale geliyorlar. Akıllı mobilya üretiminde lider olan Gaysan Mobilya ürünleri ile evinizde mobilyalarınız değil siz yaşarsınız.

 

Ürün Ölçüleri; En Boy Yükseklik Kapalı Derinlik Açık Derinlik
Diva Happy Table 102 cm 208 cm - 35 cm 213 cm
Teknik Çizim
Diva Happy Table - Teknik Çizim
Ürün Videosu

 


Uzun süredir Kütahya ve gölgesinde hizmet veren firmamız yeni mağazası ile ürün gamını arttırmıştır. Kendi imalatı olan mutfak, gardırop ofis dekorasyonları, banyo dolapları gibi farklı özelliklerde birçok mobilya uygulaması yapmaktadır. Yeni aldığı bayiliklerde birlikte ev ve yaşam alanlarında kullanılan birçok mobilya ve aksesuarları Kütahya ve çevre illerinde son kullanıcıya buluşturmaya başlamıştır. Proje bazında da tasarım ve uygulama hizmetlerimiz devam etmektedir. Tüm ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Adres Haritamız

Copyright © ARTES 2017. All Rights Reserved.